Spremenjen zakon o elektronskih komunikacijah

Pomagajo nam v procesu beleženja gesla, zapomnitve izbranega jezika in podobno, lastnikom spletnih mest pa omogočajo analiziranje prometa spletnih strani.

• sejni piškotek
  • piškotek spletne predloge

Nekateri brskalniki ponujajo tudi možnost nastavitve 'ne sledi mi' ('do-not-track'), s čimer generalno zavrnete uporabo piškotov.

Kontakt

Če imate kakšno vprašanje o varovanju zasebnosti, nas kontaktirajte na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ali se obrnite na našega sistemskega administratorja spletne strani na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

DOMOV